• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ndodh pas nje humbje dashurie?!

Ridexxx

Antarë i Respektuar
mka ndodh disa koh me par kur isha i lenduar dhe u shpreva ne forum.. Disa me ngushelluan , @Ivy me perkedhelte koken, @Nicktjeter me perqafonte, @Desa me suportonte emocionalisht, pastaj erdhi @Amara_La_Negra e me kafshonte hunden te me ngrinte moralin.. shum femra me mdihmuan te kaperceja situaten mjaft te veshtire ku ndodhesha . Sa her ndihesha keq mbeshtesha te jasteku i @DeliriumMind

Tani e kam kapercy situaten
 

Shej

Advanced
mka ndodh disa koh me par kur isha i lenduar dhe u shpreva ne forum.. Disa me ngushelluan , @Ivy me perkedhelte koken, @Nicktjeter me perqafonte, @Desa me suportonte emocionalisht, pastaj erdhi @Amara_La_Negra e me kafshonte hunden te me ngrinte moralin.. shum femra me mdihmuan te kaperceja situaten mjaft te veshtire ku ndodhesha . Sa her ndihesha keq mbeshtesha te jasteku i @DeliriumMind

Tani e kam kapercy situaten
Kush paska qene ajo shtriga qe te paska bere te vuash? Apo gjithe anetaret femra te fv qe nuk te ngushelluan :D
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
mka ndodh disa koh me par kur isha i lenduar dhe u shpreva ne forum.. Disa me ngushelluan , @Ivy me perkedhelte koken, @Nicktjeter me perqafonte, @Desa me suportonte emocionalisht, pastaj erdhi @Amara_La_Negra e me kafshonte hunden te me ngrinte moralin.. shum femra me mdihmuan te kaperceja situaten mjaft te veshtire ku ndodhesha . Sa her ndihesha keq mbeshtesha te jasteku i @DeliriumMind

Tani e kam kapercy situaten
Shume paske heq o shok, gjendje te rand paske qene.
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
mka ndodh disa koh me par kur isha i lenduar dhe u shpreva ne forum.. Disa me ngushelluan , @Ivy me perkedhelte koken, @Nicktjeter me perqafonte, @Desa me suportonte emocionalisht, pastaj erdhi @Amara_La_Negra e me kafshonte hunden te me ngrinte moralin.. shum femra me mdihmuan te kaperceja situaten mjaft te veshtire ku ndodhesha . Sa her ndihesha keq mbeshtesha te jasteku i @DeliriumMind

Tani e kam kapercy situaten
Ssssshhhhttttt se vijn dhe te tjere me te zan vendin lol
Ps: hugs 🤗
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
mka ndodh disa koh me par kur isha i lenduar dhe u shpreva ne forum.. Disa me ngushelluan , @Ivy me perkedhelte koken, @Nicktjeter me perqafonte, @Desa me suportonte emocionalisht, pastaj erdhi @Amara_La_Negra e me kafshonte hunden te me ngrinte moralin.. shum femra me mdihmuan te kaperceja situaten mjaft te veshtire ku ndodhesha . Sa her ndihesha keq mbeshtesha te jasteku i @DeliriumMind

Tani e kam kapercy situaten
O me simpatiku i fv ❤️
 

Frank

The S of all F.
Asgje ca do ndodhe, jeta vazhdon...

...ashtu si vazhdon...

...por vazhdon...

...duhet te vazhdoje!
 

Frank

The S of all F.
Po kaq here sa e ke thene ti vazhdon,vazhdon,vazhdon dhe te doje te ndalet ajo e shkreta,do vazhdoje😝🤣🤣
Po kur duhet te vazhdoje pse mos vazhdoje?!
Çfare i mungon per te mos vazhduar?!
Do vazhdoje sesben!
Ashtu posi...
...vazhdo tani!
lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Ndahen Dy trriturit e ngel vetem budallai i care ne balle
Dashurite jane si stinet,here ngrohen here ftohen,por vetem njera ju mbijeton stineve.
eh po ,jane me fat ata te cilet arrijne tu mbijetojne stineve,nuk eshte rastesi apo spontanitet,te mesosh te mbijetosh neper to.
Eshte sakrific,eshte perkujdesje dhe dhembshuri.
 
Private conversations
Help Users
    Top