• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tip

Antarë i Respektuar
@Imp4cT urgjent i teme per @Tip , shlyjy borxhin qe i ke :p
ho mi, e shef e?! fol po deshe!!! ...qirosi bo kot sa per sy e faqe me rujt harmonin ne grup se kshu thell thell sme shef dot me sy mu, mka mor inot qe me bejten e alesias :p

vetem po ti thot @Legally_Sweet "boj i meme me fotografin e Tip dhe me nje lajmerim qe po kerko per dashnoren ideale qe ta printoj te puna dhe ta njis ne cdo kat afer deres ashensorit" mund ti prishet menja atij :p
 

Legally_Sweet

Whiskey in a teacup
Staf në FV.AL
ho mi, e shef e?! fol po deshe!!! ...qirosi bo kot sa per sy e faqe me rujt harmonin ne grup se kshu thell thell sme shef dot me sy mu, mka mor inot qe me bejten e alesias :p

vetem po ti thot @Legally_Sweet "boj i meme me fotografin e Tip dhe me nje lajmerim qe po kerko per dashnoren ideale qe ta printoj te puna dhe ta njis ne cdo kat afer deres ashensorit" mund ti prishet menja atij :p
@Imp4cT afroje veshin, t'them i gjo ke veshi, pa e marr vesh kta te tjeret?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top