• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@Monique @Senseo @Amara_La_Negra @Didi @MrCool @Vajza @iva gotat shpejt se paska fitu Shqiperia!

@Tiku ti ik na bli ca proshute crudo, pak parmigiano dhe ca stika dhe Nese sillesh mire deri ne fund do e provosh ket amaronen e hapme lol

@Imp4cT na sill cik shalqi per shperlarje ne fund.

Ju te tjeret ngrohuni ne diell!

Shiko fotografinë 1696102Shiko fotografinë 1696103Shiko fotografinë 1696104Shiko fotografinë 1696105Shiko fotografinë 1696106Shiko fotografinë 1696107Shiko fotografinë 1696101
Veten ke per te marr ne qafe me keto gjera qe bene.Sa here do te flas une mor burre?!
Nejse mqs i ke bere planet ti,porosite ate te bostanit te vi pak me heret,@Imp4cT :p mos u vono!
 

dangerous

Moderatorë
Nje X i futa një kontoll FB e pastaj Insta mu informua çfarë ba mileti e tani tu pi kafe ne pune e po postoj itu ne fv.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
sapo u ktheva ne shtepi ... sonte kam qesh ..dhe me kane mbetur ato copezat akoma neper mendje..
epo skisha degjuar akoma robin 50vjecar te meditonte e te hipte ne kale blu per te udhetuar drejt materjes se zeze ne erresire me diellin nga mbrapa...
:)... :)
ka me keq se mua ky eshte fakt :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top