• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Monique

Staf në FV.AL
Po ndodh shpesh.

Ndonjehere ndodhin keqkuptime te lezetshme :D ose dalin te lezetshme.

Ose se lexon edhe kur e shkon te ai mesazh me vone habit veten :D


E ke vebe masken? :p

Hajde ma thuj te veshi se fryka ere e i mori gjysat e fjaleve me vete lool, kto qe me solli si mora vesh lool
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Me cake ngrene ti zor se do luaje vendit ,jo me fshese 😆
Ndoshta e humba betejen me ushqimin :p

Sot kam ngrene kater here. Njehere te brendshme vici
E mish qingji

Pilafin e munda bindshem
Po ashtu edhe mishin.

Ne fakt i bera pilafin e mishin me lojtaret me te mire te tyre bashke. Pilafin perzier me lengun e te brendshmeve, me speca e me mish perzier.

Pilafin qe mbeti ja futa me kos.

Sallata mu dhimbs. Dhe per kete arsye nuk e mora mundimin te paraqitesha ne betej. Sallata i mori 3 pike te plota.


Vertet e bera fshesen :) pastrova edhe garazhin. E si zoteri dola ne park pa maske. Edhe policat dolen zoterinj e nuk me thane gje. Po 20 mij lek nuk e di nga me vajten :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ndoshta e humba betejen me ushqimin :p

Sot kam ngrene kater here. Njehere te brendshme vici
E mish qingji

Pilafin e munda bindshem
Po ashtu edhe mishin.

Ne fakt i bera pilafin e mishin me lojtaret me te mire te tyre bashke. Pilafin perzier me lengun e te brendshmeve, me speca e me mish perzier.

Pilafin që mbeti ja futa me kos.

Sallata mu dhimbs. Dhe per kete arsye nuk e mora mundimin te paraqitesha ne betej. Sallata i mori 3 pike te plota.


Vertet e bera fshesen :) pastrova edhe garazhin. E si zoteri dola ne park pa maske. Edhe policat dolen zoterinj e nuk me thane gje. Po 20 mij lek nuk e di nga me vajten :p
Si perfundim paske ngrene pilaf 😆
 
Top