• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Frank

Kansas City Shuffle.
Jam me pushime tashuria, nuk dua te punoj me :p
Lum si ti tashuri, ca njerez kane lindur me kemishe 😜
Ca te tjere lakuriq.
Ka dhe nga ata qe edhe pse jane gjalle ende nuk kane lindur 🤣
 

Baboon

bobbles bobbles boobles...
Lum si ti tashuri, ca njerez kane lindur me kemishe 😜
Ca te tjere lakuriq.
Ka dhe nga ata që edhe pse jane gjalle ende nuk kane lindur 🤣
Tashuria jam kurioze te di si ke lindur ti lakuriq me kemishe pa kemishe me corape apo apo :p

mos me thuj ate shprehjen lakuriq me duar ne xhepa se e urrej lool
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Tashuria jam kurioze te di si ke lindur ti lakuriq me kemishe pa kemishe me corape apo apo :p

mos me thuj ate shprehjen lakuriq me duar ne xhepa se e urrej lool
Me kostum e kollare 🤣🤣🤣
Ti me shih si te duash s’ka problem 🤣🤣🤣
 
frank i ban afer tre muaj aktivitet ne forum a nuk meritoj
E meriton vella.

Franku e ka ne dore. Atij duhet ti mbushesh mendjen. Duhet ti nisesh 10 mp ne dite me temen dua te behem moderator ne FV.

Vetem keshtu do ta plotgesoje deshiren.
 

legjenda

Tetova
per moderator behet fjala tre muaj aktivitet te takon moderim
 
Top