• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Ka shume dite qe spo lexoj asgje, as gazetat ne mengjes, as lajmet spo i honeps .. drejt me thene sdi cpo ndodh ne bote e po jetoj brenda nje flluske ku sduroj asgje te jashteme te deportoje brenda hapsires sime.
Ndaj hyra ne fv e ngaqe skam shume nerva te lexoj cka ndodhur po shkruaj ne cteme del ne liste...
Me shume impulsivitet dhe pa asnje llogjike...
Ja kete po bej ne kete moment!
 

Darius

La vita è bella...
...pas nje dite ne plazh nga e gjithe familja, tani po pres rradhen per tu futur ne dush 😬😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top