• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Tefte me fal qe po tregohem e drejtperdrejte.Me mire futi acetonin pasi " personalisht" mendoj qe ajo ngjyre do dukej me nice ne thua te gjate dhe nuk eshte verore.Sorry 🙊🙈
❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋
Ifshiva pares ... i du pa ngjyr .me dukeshte dora e huj lool
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Ifshiva pares ... i du pa ngjyr .me dukeshte dora e huj lool
Sta them x keq shpirti sinqerisht por perderisa pyete prandaj tu pergjigja. Perdor dicka me verore sepse je alamet goce e re dhe perdor ngjyra qe te personalizojne 💋
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Tani do shplodh kockat se marova nga vapaaa!😒
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Po me ben te ta them tre here

Dola nga burreria per hater tend se njehere e them une
Perndryshe permbytet bota
Jallaa, mund ta thuash dhe me qindra here nga njeri vesh hyn dhe nga tjetri del llafi jot:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top