• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam me be 1 gje por kam 45 minuta qe i vi verdalle dhe hiç....pertoj!! :(
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Lol me nje shikim te dyt qenka fli kshu qe je ok te ishte byrek ignore direkt :D
Had good time?
hahaha isha per darke ke suisse 🇨🇭 ne nje resto albanais neser do i ve fotot se sot jam lodh shume do bej Nani tani neser ne 8 marr punen.lool

Yes dear.☺

Po ti si kalove sot ?? 😄
 

Baboon

Great mind think alone.
Po mundohem me shkrujt i gjo të bukur por s'po kam hic frymzim....
 

Desa

Temet Nosce
Po mundohem me shkrujt i gjo të bukur por s'po kam hic frymzim....
Habitem mos të kesh frymëzim me një femër sipër 😂
Ndjesë shaka 🤗

Tema: provoj ta injoroj alarmin e një veture jashtë 😩
 

Baboon

Great mind think alone.
Habitem mos të kesh frymëzim me një femër sipër 😂
Ndjesë shaka 🤗

Tema: provoj ta injoroj alarmin e një veture jashtë 😩
Pikërisht ndaj po habitem me veten 😋
lol s'ke pse kërko ndjesë përkundrazi...

Tema : po boj një double express ndoshta kom fat 😋
 
Jam cu ne 5:30 dhe aq full jam, sa qe skam bo akoma asgjo dhe jam me vones 😅
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top