• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Sa hengra buke e o tu mu pi i kafe po paskan mbaru gjithe tabletat e ekspresit.
Duhet me shku supermarket nashti. Lol
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Jam ne pun o Landa ndaj po gâtuaj ta kem gati kur te vi .😌
Dhe un i degjoj gjinkallat po me shume degjoj muzik .:)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
lool lool po ktu s'jena ke Tema mallkimeve lol
Larg qoftë gurit e drunit gurit e drunit, tpu tpu tpu tpu

Car bohet mër amon veç ke kto gjona as për shaka lool
Duhet me be log out me vone lool
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Po po te pragu I deres vetem hapa dritaren e thash ta bej prov new phone:D
Do vish kemi 🦌 komshi :D
do e bejm ferme pra . Ti me keca dhe kaprolla un kam 🐎 lool
Ja te mbaroj ate duhanin , po i hipi kalit e erdha .:p

ta gezosh new phone 😘
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top