• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sikur ta dija qe do theshe kete! lol

Gjithsesi kur te duash,pse jo! :p
ku rri ti? takohemi te skenderbeu? un do mbaj persheshin ne dore ti mbaj taven
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sikur ta dija qe do theshe kete! lol

Gjithsesi kur te duash,pse jo! :p
ku rri ti? takohemi te skenderbeu? un do mbaj persheshin ne dore ti mbaj taven
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Sikur ta dija qe do theshe kete! lol

Gjithsesi kur te duash,pse jo! :p
ku rri ti? takohemi te skenderbeu? un do mbaj persheshin ne dore ti mbaj taven
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

A ka mbete edhe dicka per mua?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

A ka mbete edhe dicka per mua?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

A ka mbete edhe dicka per mua?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shikoj kete njoftimin mbi avatar.....bohhh avatarin e njoh vetem si film :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shikoj kete njoftimin mbi avatar.....bohhh avatarin e njoh vetem si film :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shikoj kete njoftimin mbi avatar.....bohhh avatarin e njoh vetem si film :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani po Pij nje Caj shtrire ne Krevat- nderkohe qe kam hapur dritaren dhe po pres mbremjen .. Jashte ne park jane Ulur ca djem .. Te cilet na shoqerojne me aromen e hashashit, se kush ne terezi te tijen/sajen - nice.

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani po Pij nje Caj shtrire ne Krevat- nderkohe qe kam hapur dritaren dhe po pres mbremjen .. Jashte ne park jane Ulur ca djem .. Te cilet na shoqerojne me aromen e hashashit, se kush ne terezi te tijen/sajen - nice.

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Tani po Pij nje Caj shtrire ne Krevat- nderkohe qe kam hapur dritaren dhe po pres mbremjen .. Jashte ne park jane Ulur ca djem .. Te cilet na shoqerojne me aromen e hashashit, se kush ne terezi te tijen/sajen - nice.

 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po me vjen tymi hashashit te xanes dhe po qesh me te madhe :D
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po me vjen tymi hashashit te xanes dhe po qesh me te madhe :D
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po me vjen tymi hashashit te xanes dhe po qesh me te madhe :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare po beni ne keto momente?

Po shikoj tv.

Ps... Nderkohe po mendoj qe po na dehet Marla, me arome hashashi . Mjere timoni ne dore te kujt eshte :foto:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top