• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë shikoni nga dritarja juaj?

Tip

Antarë i Respektuar
Booooh smu nda kjo @Free`dahhh gjithanej me shfaqet 😂😂😂

Fridaaa ikkkk anej t’thashhhh, qqqqqttttsss, qqqqqqqqqtttttsssssss er dreq, mu hiq sysh, edepseze :p

A726A566-AB35-416A-9543-2A6D39FA8C6D.jpeg
 
Last edited:

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Nuk shikoj fare
I kam pothuajse te gjitha ballkon dhe kam van perde per ket motiv.
Jetoj ne qender dhe ti shof te gjith mbyllur se si me duket
Sidomos aktivitetin e miqve te mi 😕
Te kishin qen hapur do shkoja dhe per 2 batuta koti por kshu ... me te ik truri
 

Monique

Staf në FV.AL
Me verte shume ere

Ktu ke une ndihet shume. Ishim mire me diellin benim cik plazh tani sdal dot as me nxjerr plerat se te perplas era lol
une dola qe bleva i torte te Nefeli , desh me mori era..imagjino kur desh me mori me gjithe ato abs qe kam lol lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Pyllin...:)
 
Top