• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit?

Jetmira

Banned

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit.

Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe një qëllim që doni ta arrini sa më shpejt që të mundeni.

Demi: Të qetë. Sipas Dritare.net, ju i jepni makinës ngadalë dhe asgjë nuk mund t’ua prishë mendjen për të nxituar.

Binjakët: Nervozë. Kur i jepni makinës ju jeni gjithë kohës me nerva dhe ata që keni pranë tremben mos bëni ndonjë aksident.

Gaforrja: Të stresuar. Ju jeni vetë të kujdesshëm, por nuk keni besim tek të tjerët dhe jeni gjithë kohës të stresuar se mund t’iu ndodhë diçka.

Luani: Të relaksuar. Ju jeni shumë të çliruar kur i jepni makinës, mbani hapur dritaren dhe e mbani njërin krah të mbështetur tek dritarja. Vendosni muzikë dhe ju duket sikur rruga është e juaja.

Virgjëresha: Të qetë. Sa herë i jepni makinës ju ndiheni tërësisht të çliruar.

Peshorja: Të respektuar ndaj këmbësorëve. Sipas Dritare.net, ju ndaloni gjithmonë kur shihni këmbësorë dhe i respektoni me korrektësi të gjitha shenjat e qarkullimit.

Akrepi: Të çmendur. Për ju nuk ka asnjë arsye t’i japësh makinës ngadalë. Shpejtësia është ajo që të bën të përjetosh ndjesi të forta.
Shigjetari: Të papërqendruarit. Ju i jepni makinës më shumë për të zbuluar vende dhe peizazhe të reja

Bricjapi: Të nevojshëm. Makina është mbi të gjitha një mjet i nevojshëm për të shkuar diku dhe ju këtë gjë e shfrytëzoni më së miri.

Ujori: Të sikletosur. Për ju është e vështirë të menaxhoni një llaj makine nëpër hapësira të limituara sepse doni liri. Dhënia e makinës është edhe një lloj sfide për ju.

Peshqit: Të ngathët. Ju në të vërtetë nuk dini t’i jepni mirë makinës dhe shpesh i bllokoni edhe të tjerët me ecjen e ngadaltë dhe në anë të gabuara.
/A.S-Dritare.net
 
  • Like
Reactions: Ivy
Top