• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare studioni?

Didi

C'est la vie.
Ate bluzen e nxora per ta shitur lol lol

Shkollen e bej ne shqiperi.
A ke bluza te tjera per te shitur? :p

Ne Shqiperi rri ti? Po thuaj o djalë, po ca studion se nuk e mora vesh une Lol
 

Didi

C'est la vie.
Hajd dalçit faqebardha te dy! Kurs anglishte dua e bej edhe une, thjesht per ta perfeksionuar dmth, edhe per te patur disa çertifikata internacionale.
 

Desa

Temet Nosce
Cfare studioni?
Ku studioni ?
Ne cilin vit jeni?
apo...çfare keni perfunduar?

Shëndetësi Publike - e përqëndruar në antropologji mjekësore.
Univerziteti i Kopenhagës.
Në përgaditje të tezës së Master-it.
 
Top