• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Chupachups

Vajza 🍭
Staf në FV.AL
Kjo teme ne forumin e vjeter ishte ne 2 tema, keshtu qe me mire i bejm 2 ne 1 :D . Secili prej nesh do shkruaje per anetarin qe gjendet siper...
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Cdo gje me pelqen..qetesia, humori...me dukesh tipi qe 1000 halle te kesh gjen gjithnje kohen te buzeqeshesh....

Cfare sme pelqen....se kam zbulu akoma :)
 

MrCool

Lost
Sa bukur ke folur burazer :p

Tema: S'me pelqen qe behet i bute i embel

Me pelqen qe eshte i drejtperdrejte :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me pelqen : di une?!
Sme pelqen : di une?!

Te mirat :i komunikueshem,i besueshem,i drejteperdrejte
Te metat : shkel ndonjehere ate kufirin ironi-sarkazem
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
me pelqen se eshte femer shume e zgjuar.di ti kuptoj mire njerzit dhe tja ktheje si e meritojne. sme pelqen se po ma dredh pak lart e poshte kunata ime ardhshme
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Edhe ti brut lol
Nuk dredh gjo une mi , boll kom leshte e dredh lol

Jam puritane si uji i kristalte :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
eshte dhe 1 teme thoni pikat pwr anetarin dhe aty ka kte pelqej dhe nuk pelqej. mund ti bashkojme mendoj.

Zebra- pelqej ta lexoj qe ta njoh
nuk pelqej qe s'e njoh. Sorry...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top