• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Senseo

Cat got your tong?!
Me pelqen qe ndroj username.
Sme pelqen qe sa here poston foto te vetat kerkon tia fshine.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ke sjellje te mire shume!
Sme pelqen qe eshte shume e ndjeshme:confused:
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me pelqen qe deri tani eshte sh pozitiv.Ben dhe pranon shaka.I zgjidh situatat e tensionuara me zgjuarsi.
Sme pelqen : .......
 

Vajza

Staf në FV.AL
Me pelqen qe eshte e komunikueshme me te gjithe , e embel dhe e dashur .

Ska gje qe nuk me plq :)
 

JordanBelfort11

I am watching you!
Me pelqen qe deri tani eshte sh pozitiv.Ben dhe pranon shaka.I zgjidh situatat e tensionuara me zgjuarsi.
Sme pelqen : .......
Me pelqen se eshte e qete,e zgjuar dhe e sakte me ato qe thote.. :)
Nk ka ndonje gje qe nk me pelqen,te pakten deri tani....
 
  • Love
Reactions: Ivy
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top