• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Gjuha e armikut sado e huaj te jete mbetet gjuhe e urrejtur. Dikush mund te kete trauma nga kjo gjuhe, imagjinojeni, vetem imagjinojeni :d

Sa per temen

Eshte ne disponim cdohere ashtu duket ne forum
Sme pelqen se nuk e kap thelbin e pergjigjes :d
 

Senseo

Cat got your tong?!
Me pelqen: menyra e te llogjikuarit edhe pse ndonjehere sjam plotesisht dakort. Plus qe eshte tullac :p

Sme pelqen: qe mendon se nuk pi kafe :p
 

Vajza

Staf në FV.AL
Gjuha e armikut sado e huaj te jete mbetet gjuhe e urrejtur. Dikush mund te kete trauma nga kjo gjuhe, imagjinojeni, vetem imagjinojeni :d

Sa per temen

Eshte ne disponim cdohere ashtu duket ne forum
Sme pelqen se nuk e kap thelbin e pergjigjes :d
Ne toke jane ber shum crregullime nga shume popuj , i bie ti urrejm te gjithe gjuhet .
Nje njeri qe din nje gjuh e nje popull eshte i mbrojtur nga ai popull.
 

NGU

Angel😈
Moooosss u ziniii se ktij @Loverboy ja tregoj une po he:p

@Vajza Me pelqen qetesia, respekti dhe dashuria qe fal
Sme pelqen qe cdoher ne sherre ben paqe:p Plasjaaa moj najher bam:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me pelqen se i del gjumi vone per quotes lool
Sme pelqen se ben dislikes vetem pse ia qelloj :p
 
  • Haha
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top