• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Staf në FV.AL
Eshte e sinqerte

Sme plq qe njeli duke kerku burre. :p
Damlla ty jarebi qe me hap namin e zi se kerkoj burr , e me kerku pse duhet mos te pelqeje iher :p ,eshte pun e mire kjo akoma me e mire eshte se ty tkam zgjedh :p .
Tema: @NGU me plq qe je shum aktive dhe e lumtur ne cdo shkronje qe hedh ,
Sme plq: kur merzitesh ,sepse ti je plot goce jete :)
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Edhe nese ben gabim,me pelqen ska gje per tu habit:p
Gjithcka me pelqen
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top