• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

I_Shemtut

Katunar Kinez
Sme pelqen se ndonjeher kur i lexoj ndonje gje me duket sikur lexoj Olti Currin
Me pelqen ndonjeher kur ndryshon mer versionin e Zogut Tirones lol
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Nk vecoj se cfr me pelqen sepse skam cte shtoj pr ty...
Sme pelqen qe zhdukesh m keq se une nganjeher:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top