• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Chupachups

Vajza 🍭
Staf në FV.AL
Eshte aktive , her her me ngjan si spec :p ,por qe eshte e lezetshme :D dhe cfar fjal kam te paqart eshte e gatshme te me shpjegoje,kete e vlersoj shume 🙃
Sme plq qe donjeher nuk e kuptoj kur ben shaka 😂
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen qetesia
Sme pelqen qe se ndrroj avatarin:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top