• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Staf në FV.AL
Vendndodhja
Struga
Eshte aktive , her her me ngjan si spec :p ,por qe eshte e lezetshme :D dhe cfar fjal kam te paqart eshte e gatshme te me shpjegoje,kete e vlersoj shume 🙃
Sme plq qe donjeher nuk e kuptoj kur ben shaka 😂
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen qetesia
Sme pelqen qe se ndrroj avatarin:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top