Cfarë të pëlqen te vetja?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Cfarë të pëlqen te vetja?

Kam dëgjuar më shpesh komplimente për sytë, por dhe për elegancën. Nuk mund të them diçka për veten.
 

Analistja

Anëtar i ri
Me pelqejne dhembet dhe kembet. AAAA kto i kam veretet te bukura.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Gjakftohtesine :D (se dua shume te nxehem e te inatosem).....shijen ne te veshur :)

Floket, duart, thonjte, vithet, gjoksin (pa silikon akoma:lol)...fytyren ne kompleks e kam te kendshme :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Vendosmeria dhe kembengulja !!!!!! Kur isha shtate vjec, ftova komshiken e vogel Fjollen te luanim kukafshehtas pas gardhit:dance::dance:. Ajo refuzoi :espuls:. Sa kam qare ate dite sa kam qare:qaj::qaj::qaj:
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
karakteri im i cmendur,i pamundur....vetem ca modifikime do i beja se ne pergjithsi e me pelqen kshu sic esht....fizikisht me pelqen pjesa e syve dhe vetullat...edhe floket si kam keq......
 

eldi

trafikante
sportiviteti ne veshje dhe ne tip (jo e ndrydhur)
 

Adrenalina

GoC TiR0né
boh... s'kam asigjo speciale por dhe e shemtut s'jom... karakteri qe kam me pelqen... por nganjeher mendoj se jam dhe shume e ashper...

Ne totalitet jam me shume se OK
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
...me pelqejn te vetja floket :$ :p hahah
 
Redaktimi i fundit:
Vendosmeria , krenaria
 

vitk

Anëtar i Respektuar
po te ishte tema cfare sju pelqen do filloja listen
per kete nuk gje per te thene
 

princesha

Warrior Princess
Karakteri im, buzeqeshja, ehhh etj...
 

baby-angel

Thpilt
Njerezit shpesh thone : sa keq kjo, sa keq ajo, sikur te isha kshu apo sikur te isha ashtu..por po ta mendosh pak me thelle, per sa kohe ste mungon asgje duhet te jesh njeriu me i lumtur, e jo te kujtohesh me vone me keqardhje se sa i lumtur mund te ishe dikur me te drejte e sa fatkeq je tani ndoshta me te drejte..Prandaj une them shyqyr kam gjithcka do doja te kisha dhe ndihem mire me keto qe kam dhe ate qe jam..:)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Asgje dhe gjithcka.
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Shkurte - Gjethqka :dance::dance:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Dhempalla e majte
 

BoSjA

RrUgAcJa_E_VoGeL
Kujt nuk i pelqen vetja :p:p:p
 

zhandark

Anëtar i ri
mua te vetja vec zeri me pelqen ..imagjino se sa pune me duhet per te bindur veten qe jam nje person normal dhe me te gjitha te mirat te pakten aq sa me ka fal zoti dhe qe jane normale ,,holle holle edhe karakteri im me pelqen por njeriu gjithmone do te ndryshoje per hir te kohes,, te ndryshimeve ,,te pershtatjes nga faktoret e jashtem etj etj etj keshtu qe mbetem vec te pelqej zerin tim te i cili shyqyr zotit nuk me ndryshon ha ha ha
 

augusta b

Antar Aktiv
Po e them me modestine me te madhe.Mendja!

Sa per pamjen e jashtme,me pelqejne kembet.
 
Redaktimi i fundit:

tani cn

Anëtar i ri
me pelqen vetja shum sepse po te mos me pelqej vetja kuj do i pelqej
 

zhandark

Anëtar i ri
te vetja me pelqen qe nuk ma hedh dot njeri per asnje gje dhe kte ma kane thene edhe ata qe jane mundu me ma fut por qe sja kane arrit hic
 
Top