• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Me than te drejten me pelqen cdo gje tek vetja pervec se jam cop qe nga lindja cunit dhe spo sherohem 🤦‍♀️
Sepse sipas meje jam prej hekuri lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
fiziku.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Amara gold nga shpirti zmr dhe shalt.. lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
I'm fire on ice.. :D :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Fakti qe nuk e kthej kurre koken pas ne asgje qe kalon.
 

lovely

Anëtar i ri
guximi , vetpermbajtja .ah sa po duron ky shpirt

ketu ne itali ndjehem tere kohes ne fokus e jo rralle ndeshem me tallje e kercenime

por sdua te vdes pa i falur
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
gjithcka.
si nga paraqitja si nga karakteri me te mirat e te keqijat qe mund te kem. po qe dhe ato i pelqej
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
ndjeshmeria....
 
Top