• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë të pëlqen te vetja?

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Prap po futem cik ketu qe ti bej qejfin vetes 😝
Tem: te vetja me pelqen karakteri ,pastaj fillojm me aparencen e jashtme,buzeqeshja 🤗
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Prap po futem cik ketu qe ti bej qejfin vetes 😝
Tem: te vetja me pelqen karakteri ,pastaj fillojm me aparencen e jashtme,buzeqeshja 🤗
Aparenca e jahtme buzeqeshje ?. :unsure: :unsure::unsure:
Me sa di une buzeqeshja behet nga buzet
Hera e pare qe lexoj paraqitje te jashtme buzeqeshjA
ca ka dashte te thoje autori me kto qe ka shkruajtur ???
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Aparenca e jahtme buzeqeshje ?. :unsure: :unsure::unsure:
Me sa di une buzeqeshja behet nga buzet
Hera e pare qe lexoj paraqitje te jashtme buzeqeshjA
ca ka dashte te thoje autori me kto qe ka shkruajtur ???
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Po vec karakterit si paraqitje nga pamja e jashtme buzeqeshja ime eshte dashuri per mua ☺😉 Jemi ok tani?!
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
vetja atq... lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Prit un te te pelqej iher , apo te pelqej mo 🤣🤣
Ti po per kok te komshies, m'pelq shum por para vetes s've njeri.. lol lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

DarkLord

Silence is Golden!
Së pari: Tek vetja më pëlqen Vendosmëria, kurrë nuk e lë pa e çuar deri në fund.

Së dyti: Aftësia për t'i njohur njerëzit që më rrethojnë pa e patur nevojën të shpenzoj kohë të gjatë me ato.

Së treti dhe më e vërteta, që s'para e pëlqej: Njeshmëria e tepërt me ata që kam pranë....!
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Po vec karakterit si paraqitje nga pamja e jashtme buzeqeshja ime eshte dashuri per mua ☺😉 Jemi ok tani?!
Dmth te pelqen vetja shume eeeeeer
 
Top