• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfarë të pëlqen te vetja?

Passion

Banned
Vecse shoket i zgjedh ma t'mire se vetja.Me t'paren qe testoj qe dalin ndryshe,me cepin e kepuces se kembes se djathte i shtyj,jo majen e kepuces se eshte tip vleresimi,por fundin e kepuces. ;)

A eshte e dhimbshme ??
Po!
Por del per mire,se filtrat per filtrim jane.
 

Passion

Banned
Gustoja ime ne veshje. :emoji_yum:

I hedh kemishat mbi krevat te perhapura,edhe mendohem deri sa bej nje zgjedhje. :emoji_yum:

E aftesia per te qetesuar (teksa degjoj se tek dyzetat po me ben merak ). :emoji_yum::emoji_yum:
 
  • Like
Reactions: Ivy
Top