• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Champions league 2008/09

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Grupi A

CFR Cluj - Chelsea 0-0
Bordeaux - Roma 1-3


Grupi B

Anorthosis - Panathinaikos 3-1
Inter - Bremen 1-1


Grupi C


Sporting - Basel 2-0
Shakhtar - Barcelona 1-2


Grupi D

Liverpool - PSV 3-1
Atlético Madrid - Marseille 2-1
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Sot me 21 tetor luhen ndeshjet e xhiros se trete te liges se kampioneve

GRUPI E

Vilarreal - Alborg
Manchester United - Celtic


GRUPI F

Bayern Munchen - Fiorentina
Steaua B. - Lyon


GRUPI G

Fenerbahçe - Arsenal
Porto - Dynamo Kiev


GRUPI H

Zenit - BATE
Juventus - Real Madrid
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
...dhe rezultatet jane keto :

GRUPI E

Vilarreal - Alborg 6-3
Manchester United - Celtic
3-0

GRUPI F

Bayern Munchen - Fiorentina 3-0
Steaua B. - Lyon
3-5

GRUPI G

Fenerbahçe - Arsenal 2-5
Porto - Dynamo Kiev
0-1

GRUPI H

Zenit - BATE 1-1
Juventus - Real Madrid
2-1
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Sonte zhvillohen ndeshjet e mbetura te xhirose se trete,ku per shqiptaret spikatin skuadrat e Anorthosis(Arjan Beqaj) dhe Lorik Cana(Marsej).
Portierii i kombetares shqiptare Arjan Beqaj do perballet me Interin,ne konferencen e djeshme per shtyp te trajnerit te Interit,Hoze Mourinjo,ne pyetjen e gazetareve te shumte ense kishte njohuri per portierin shqiptar qe do jete nje pengese jo dhe e vogel per Interin, Mourinjo tha "“Po jam i informuar për këtë portier, madje me sa di unë, ai nuk ka shkëlqyer vetëm me Portugalinë, por ka bërë një paraqitje të mirë edhe kundër Suedisë, ku përfaqësuesja e tij barazoi gjithashtu 0- 0. ثshtë vërtet një portier i mirë”, ka thënë Murinjo".

Ndersa qe Lorik Cana do ballafaqohet me skuadren e PSV-se.
Shpresojme te paraqiten sa me mire,dy bashkekombasit tane :)


GRUPI A

Bordo - Kluzh
اelsi - Roma


GRUBI B

Inter - Anorthosis
Panathinaikos - Bremen


GRUPI C

Shahtjor - Sporting
Bazel - Barcelona


GRUPI D

Atletiko M. - Liverpul
PSV - Marsejë
 
Redaktimi i fundit:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Rezultatet jane keto:

GRUPI A

Bordo - Kluzh 1-0
اelsi - Roma
1-0

GRUBI B

Inter - Anorthosis 1-0
Panathinaikos - Bremen
2-2

GRUPI C

Shahtjor - Sporting 0-1
Bazel - Barcelona 0-5


GRUPI D

Atletiko M. - Liverpul 1-1
PSV - Marsejë 2-0


Takimet e ardheshme zhvillohen me 4 dhe 5 nentor 2008.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Takimet me 4 nentor 2008


Grupi A
As Roma - Chelsea 3-1
CFR Cluj - Bordeaux 1-2

Grupi B
Anorthosis - Inter Milan 3-3
Werder Bremen - Panathinaikos 0-3

Grupi C
Barcelona - Basel 1-1
Sporting Lisbon - Shakhtar Donetsk 1-0

Grupi D
Liverpool - Atletico Madrit 1-1
Marseille - PSV Eindhoven 3-0
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Takimet me 5 nentor 2008


Grupi E
Aalborg BK - Villarreal 2-2
Celtic - Manchester.U 1-1

Grupi F
Fiorentina - Bayern Mynich 1-1
Lyon - Steaua Bucuresti 2-0

Grupi G
Arsenal - Fenerbahce 0-0
Dynamo Kyiv - Fc Porto 1-2

Grupi H
Bate Borisov - Zenit St. Petersburg 0-2
Real Madrid - Juventus 0-2
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

Kto ekipe do te perballen ne raundin e pare eliminues te Liges se Kampionve:

Chelsea - Juventus
Villarreal - Panathinaikos
Sporting - Bayern
Atletico Madrid - FC Porto
Lyon - Barcelona
Real Madrid - Liverpool
Arsenal - Roma
Inter - Manchester United
 

angel boy

cun i veshtire
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

mossssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


interi me manchesterin mosssssssssssssssssssss
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

ka me lodh Interi Manchennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

INTERRRRRRRRRRRRRRRR :D KAMPION :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

ka me lodh Interi Manchennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

INTERRRRRRRRRRRRRRRR :D KAMPION :D

LOL LOL LOL nuk eshte as nje Prilli hahahahahah

Ps : Bledi te Marten/Merkuren luan OSFP oooo buahahahahahahahahahahha buahahahahahahahahahhahaha
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

a pritna barcelona pritna se po vjen chelsea
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Kto si rezerv nqoftse ato linqet e par nuk punojne


Chelsea vs Liverpool
Code:
http://www.rojadirecta.com/justin/sc0tsports


Bayern Munchen vs FC Barcelona
Code:
http://www.justin.tv/valechumbar3/popout
 

AjSi

...
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

Nuk jam me asnjeren nga ato skuadra por mendoj se te e para fiton liverpool
 
Private conversations
Help Users
    Top