• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Champions, shorti shmang “klasiket”

cent

Banned

Një finale e gjitha spanjolle apo gjermane në Champions League është e mundur, pasi shorti i mbajtur mesditën e premtes në Zvicër shmangu derbet kombëtare.

Në sfidën e parë të prodhuar nga goglat, Bajerni i Mynihut do të sfidojë Barcelonën, me ndeshjen e parë që do të zhvillohet në “Allianz Arena”.

Brenda do të luajë në gjysmëfinalen e vajtjes edhe gjermania e dytë, Borusia e Dortmundit, e cila “peshkoi” Realin e Madridit, skuadrën që la pas në fazën e grupeve, pas një fitoreje dhe një barazimi në ndeshjet direkte.

Gjithashtu, në Zvicër u mbajt edhe shorti për gjysmëfinalet e Europa League, ku bie në sy fakti se të katërt ekipet e “mbijetuara” i përkasin shteteve të ndryshme.

Kështu, Fenerbahçe e Benfica do të përplasen kokë më kokë për një biletë të finales së Amsterdamit, ndërsa Chelsea, fituesja e fundit e Champions League, pati një short në dukje më të lehtë, ndaj zviceranëve të Bazelit.

Ndeshjet gjysmëfinale të Champions do të zhvillohen në datat 23-24 prill (një ditë më pas për Europa League) dhe 30 prill e një maj.
/BeratiLive
 
Last edited:

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

Spektakel i siguruar...
Borussia me Realin perballen 4 her ne 1 edicion te Ch.L. Per tu mbajt shenim!
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

Paska shkuar per ne semi fnale Champions kshu..kam ngelur mbrapa une. Sa keq me vjen per juventinet ehh lol


Barcellona- Real Madrid mbas even ne finale.
Gjithsesi dhe Bajernn seshte keq jo..
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

Spektakel i siguruar...
Borussia me Realin perballen 4 her ne 1 edicion te Ch.L. Per tu mbajt shenim!
ça te thash....... (!) , me jep leket se te griva. hahaha . te kam thon qe jam mjeshtër , per 1 gol gabova :p .

ça mendje ke , he nje her ta lexojm . e di , do te thuash qe shef ne finale klasiken spanjolle . por degjo dike qe ne futboll ka dhon gjysmen e shpirtit :p , kualifikohet B A Y E R N M U N C H E N .

madje vejm dhe bast , kemi dhe Erin deshmitare :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

ça te thash....... (!) , me jep leket se te griva. hahaha . te kam thon qe jam mjeshtër , per 1 gol gabova :p .

ça mendje ke , he nje her ta lexojm . e di , do te thuash qe shef ne finale klasiken spanjolle . por degjo dike qe ne futboll ka dhon gjysmen e shpirtit :p , kualifikohet B A Y E R N M U N C H E N .

madje vejm dhe bast , kemi dhe Erin deshmitare :p

Po e di ti qe dhe deshmitarja do leke? :D
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

Po e di ti qe dhe deshmitarja do leke? :D
ajo kuptohet mi , po fitoi ai do tjapi , po fitova un . ca lapra...edhe i ke shum :p un sjap lek , me mir i harxhojm te gjitha duke i pir lëng suko :D
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

ça te thash....... (!) , me jep leket se te griva. hahaha . te kam thon qe jam mjeshtër , per 1 gol gabova :p .

ça mendje ke , he nje her ta lexojm . e di , do te thuash qe shef ne finale klasiken spanjolle . por degjo dike qe ne futboll ka dhon gjysmen e shpirtit :p , kualifikohet B A Y E R N M U N C H E N .

madje vejm dhe bast , kemi dhe Erin deshmitare :p
Eridiones un per vete i jap 29.9% nga fitorja e siguruar,ne Wembley shko Reali me B.... .
Mourinho ik nga Bernabeu si fitimtar se skan eksperienc ato Polaket me lal,1 her i heci fati... bastin e vejm per Big Matchin me 25/05 se tashi sdu ta boshatis portafolin. Bo ekonomi te rond Platini me ket perballje ne finale,ka vite qe e enderro.
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

Eridiones un per vete i jap 29.9% nga fitorja e siguruar,ne Wembley shko Reali me B.... .
Mourinho ik nga Bernabeu si fitimtar se skan eksperienc ato Polaket me lal,1 her i heci fati... bastin e vejm per Big Matchin me 25/05 se tashi sdu ta boshatis portafolin. Bo ekonomi te rond Platini me ket perballje ne finale,ka vite qe e enderro.
ore , nje bast te lezeçëm them un . jo komplet portofolin...hah

lekët ti mbaj Eri , leqë jo prit se nuk i dihet asaj , se ç'po me fliste nje dit...per muhabet thonjsh dhe manikyri . kshuqë nuk ka siguri... :p

un them e ngre Bajern , pa diskutim. ktu do jëmi ! dhe Erit , do i jap gjysmën e bastit (përveç laparave qe i ka hak) ne mos pranofte te pij suko me mua...hahaha.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Champions, shorti shmang “klasiket”

Zhigo mer shembull nga Boombi shif sa altruist qe eshte do me japi ca leke mua
jo si puna jote o egoissttt. Po ben robi per dy leke ore? lol lol

Ah laprat mbaji vet.:D
 
Top