• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Kush ndjen zagelldi sonte? lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Kush ndjen zagelldi sonte? lol
Vetem ti mesa duket hahaha

Nje mesazh per plakushin... U lodhe duke studjuar :)
 
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Moniqe, liro inboksin lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Dro vje dro svje treni per kavaje

Noten voy dhe boll bone shu shu kot.... :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Fisnike,

Hajde moj hajde knena :puff:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Nje mesazh per: my Virtual friends! ^_^

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Posta e Forumit Virtual

27 faqe shkrime dhe nuk i plasi askujt per mua, ncncnc.! c'demoralizim
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

passion komplimenti per kaligrafine...art me vete!!!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

27 faqe shkrime dhe nuk i plasi askujt per mua, ncncnc.! c'demoralizim
lauri trimi i mire me shoke shume.... si une e si ti qe spyt njeri ka ca... :)
 

Didi

C'est la vie.
Si syte e tu, pse me jep dislike. :(
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Sa per te qendruar ne teme . Do ti thoja Eugeneralit kur isha 17 vjeq po keq i rrafsha burrat e martune ! E ti falenderoju Zotit qe nuk jam ceni i moqem se te kisha lyp ku je e ku sje per ta bere pyetjen thuje edhe njehere ate fjale cfare the ?!!!
O ti propagand e skaduar, matu mire se si flet se as te ka fol e te ka prek kush ty.
Keshtu per te prish pune jeni te paret ju mahmucenat...
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Jashte teme;abis

27 faqe shkrime dhe nuk i plasi askujt per mua, ncncnc.! c'demoralizim
Po ti o trim je i fort, jua mbyll gojen te gjitheve ndaj s'ja mban kujt me fol...

Po si duket ka e si puna e ndonje C3Ni qe "hedh gure e fshen doren"...
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ka gallatë kur njerez pa ndergjegje e pa moral u bëjnë thirrje te tjereve për te rregulluar të këqijat që ata kanë vetë...
 
I bej thirrje atyre qe s’me duan
duke filluar qe neser te me duan me zor
deri sa te iki serisht :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Hajde ketej, hajde :)

Por njaj vلj qi jé tui lëshue,

Bylbyl zêmren m'a copton;
Dit' e natن tui prigiue,
Vلj per mue! kush mund t' ngushllon?”
ahahahahahah manet boll mire kendove. :p
Athu po degjojne?!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top