• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po aq i eksituar sa Arfe ish e nje futbollist me nje status te bere,pastaj vjen e ben nje tjeter duke thene me falni. ;)
Edhe cfare deshe te thuash ,se vallai asgje nuk kuptove!!

Ps.sa te pa shpirt jan ber sot njerzia!!nuk te len te knaqesh me fitore
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Didi&Soulmind,,urim urime ndeshja futbollit Kosov -Shqiperi
Pra shoqe te dashura urime fitorja Kosoves3;0 lol

Ole ole oleee oleer lol
Urime Urime. Kosova e rrahu keq nenen e vet :p Kshu kan ardh ditet sot. dalin kalamajt prej duarsh e skan meshire per prindin. Lol tpakten e mbyllnit me 1. :/

Uroj te keni suksese perhere Arfe. Jam e sigurt qe kombtarja juaj do ece shume. Per me teper ne lojtaret me te mire prej Kosove i kemi patur. Ky eshte fakt. Kush nuk e duron dot le te kafshoj veten.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Urime Urime. Kosova e rrahu keq nenen e vet :p Kshu kan ardh ditet sot. dalin kalamajt prej duarsh e skan meshire per prindin. Lol tpakten e mbyllnit me 1. :/

Uroj te keni suksese perhere Arfe. Jam e sigurt qe kombtarja juaj do ece shume. Per me teper ne lojtaret me te mire prej Kosove i kemi patur. Ky eshte fakt. Kush nuk e duron dot le te kafshoj veten.
Faliminderit per urimet e dashur..zemra mal lol

P.s un vertet e dua shqiperin e madhe!Por me kufi ama lol
 
Last edited:

kitrra 123

plak gjufurrak
Oj poshtersire, paja, paja pak te plaku se ky n'kete nxeht me ka vlu gjaku 🤒
 

kitrra 123

plak gjufurrak
si funksionon kjo teme?
Per mos me i dergu PM (private mesazhe) permes bilbilit ketu mundesh me i shkru dikujt prej anetareve :)

PS. o Nicke, o zog :vetull: shtegtar ku je?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
o Passion, ketej je??
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Angelica, hajde kendej e na ngrohe ca se erdhi vjeshta 😉
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kokekuqe, hajde, hajde se ka ardhe vjeshta.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top