• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
ti qe me le pa gjume me imazhin tat kur ndeje brekt ne dritare dhe une vdisja tu var qe tet shihja icik cicen mos bofsh piken e hajrit qe u martove me ate pabuksin dhe me the qe une nuk mund te vij tre here ne jave tek ty por vetem nje here ne jave me perjashtim te nje jave ne muaj qe do jem tu punu token. :D
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Te dashur lexues.................................
............................................................
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
@NGU

Uroj tjesh mire me shendet.
Shiqo, nuk i dihet jetes sa do jetojme :p
Ndaj ta kerkoj hallallin per ato potupuri dislikes me pako te DHL qe ti kam dhene. E kuptoj qe ke pasur ndonje merzi personale por dije qe Loveri trespekton dhe te deshiron cdo te mire ne jete

Dr. Love
Hahahahahahahhahahahahahaahah
Helloo djali i disslikeve, shyqyr Zotit gjalle edhe sot... Skam shume kohe se do marr hak prap ta dish:p Kalofsh bukur:)
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
ka ndonje me Milan ketu ? 😋😋😋😋😋😋
"Pershendetje JOQ, të dashura vajza... Nëse një djal që është tifoz i Milanit, ju propozon për martese, ju mos e refuzoni, ai kur nuk e ka lan Milanin kto 10 vitet e fundit, ty nuk te len kurre. 😂"
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
E dashur @Endrra po te shkruaj ashtu siç do didi :p
sepse ti e di qe ketu fryn ere e forte komunizmi
shpresoj te jesh mire atje ne malet e veriut bashk me arushat
ketu kan ndryshuar shume gjera, jemi ber te gjithe miq e shok
na mungojn sherret banale neper cepat e forumit, ku jane te vetmet vende ku sqarohesh kok per kok
te lutmi shume mbasi ta lexosh kete leter , rikthehu ne frontin luftes
i juaji ..LV
@Endrra hajde hajde se mungojne ato sherret e tua :p
 
Mua keto pershkrimet ketu s'me ngjajne njesoj
disa te nenes disa te babes si i thone
une desha me then vetem rrespekte per antaret e rinje qe si kisha njoft
Na e bejne diten me te bukur 😄
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Ylli mamit vet
Goca ime bukur ti
Nuk eshte turp te pyes , cfar shampo perdor per floket ? Sepse dhe un i kisha qe shum me ngatroheshin por tani mari extra dhe floket i kam shum te mira ne krahasim qe i kisha :)
 

Marla

Rootless Tree!
Nuk eshte turp te pyes , cfar shampo perdor per floket ? Sepse dhe un i kisha qe shum me ngatroheshin por tani mari extra dhe floket i kam shum te mira ne krahasim qe i kisha :)
kreheri im nuk hyn me ke floket, edhe ca sperdor deri keratine spray

po mendoja ti prisja fare
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top