• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kujdesi gjunjet @Endrra e bukur, se jemi pranvere e na bjen takati krejt. ahahahahahha. Zot beje har sa kam qesh.
 

titan

Requiem for a dream
jo them te marrim karroc, e ty si shofer i jone, i rafinuar . ahahahahhahahahahaha
Prit sigurimin shendetsor se 1 here ne dite bie ne kanal une lol lol
 

Lauri

Anunnak
Pse nuk rrini nëpër shpia ju, nuk jeni në karantinë 😜
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sot bera si Boris. Dola pa maske pa doreza takova njerez ju dhashe doren. Dua te sfidoj imunitetin :p
Po po, por ke edhe nje shishe te vogel me dizinfektues me vete :p (apo s'eshte dizinfektues?)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top