• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
se mos është ndonjeri qe ka ndru nofken me
Mbaj mend kur kam hyre ne fillim ketu
Vetem ai dhe stafi ka qene lol
Ah Po dhe Ceni:p
Haha ja ti kontrollojm kta te rinjt qe rregjistrohen mbase është mcef tek nofka e ktyre lol
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Meqe jam Tiku dhe Marla me dha accountin e saj doja te hyja fuqishem again si mashkull

pastaj mu qepen keta adminat do te mbyllim accountin dhe e vura prap marla.

keshtu qe @Vvetoni meqe propozove Binin dje hajde me propozo mua Tikun :D
Nuk ka mundesi te jesh Tiku ti se qet foto origjinale 🤣🤣🤣
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top