• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Mbetshti në brekë njeri dhe në perizoma tjetra perjashta kur bon -10 grade Celsius . Me erdhi si thikë në zemër ky flirtimi i fundit . Kriminela ndjenjash:confused:
 

Hope

◕‿◕
@Hope ma lsho nji foto bre 😂😂
20201021_074442.jpg


E fresket nga sot ne mengjes, te shikosh qe sjam dembele si thot @Arfenilla e zgjohem heret!
E gezofsh foton bre :p
 

Robin

Antarë i Respektuar
@Ridexxx nuk kemi gje ne terezi ne te dy. Thone se dashuria vjen nga stomaku, po nuk na u perputhkan stomaqet hiç😁
Sot do bej qull me plenc, apo çorbe si i thoni nga anet tuaja. Po se pelqeve dhe kte , do e shtyjme si do e shtyjme deri ne fund te javes. Ne nderkohe je i lire te dalesh e te takosh sa te duash e kur te duash mi amor
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
@Ridexxx nuk kemi gje ne terezi ne te dy. Thone se dashuria vjen nga stomaku, po nuk na u perputhkan stomaqet hiç😁
Sot do bej qull me plenc, apo çorbe si i thoni nga anet tuaja. Po se pelqeve dhe kte , do e shtyjme si do e shtyjme deri ne fund te javes. Ne nderkohe je i lire te dalesh e te takosh sa te duash e kur te duash mi amor
Jam u melxitur. Kam nevoje per ledhatime ☹
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top