• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Në bëhi shokë me mua
në më doni sic ju dua
njëratjetra më doni,
rrini ktu e mos punoni.
Në mes tuaj kam qëndruar
e jam duke përvëluar
që t'u ap pakëzë dritë
natënë t'ua bënj ditë
do të tretem, të kullohem
të digjem, të përvëlohem
që t'u ndrinj mir' e të shihni
njëra-tjatra të me njihni.
Për ju do të rri të tretem
asnjë çikë të mos mbetem
të digjem e të qanj me lot
se dëshirën s'e duronj dot
unë zjarrit nuk i druhem
dhe kurrë s'dua të shuhem
po të digjem me dëshirë
sa të munt t'u ndrinj më mirë
Kur më shihni se jam tretur
mos pandehni se kam vdekur
jam i gjall' e jam ndë jetë
jam në dritët të vërtetë,
Unë jam në shpirtin tuaj
mos më kini për të huaj
m'është falurë durimi
andaj po digjem si trimi
se ma k'ënda t'u bënj mirë
të mos mbeteni n'errësirë.
jakëni rreth meje rrini
flisni, qeshni, hani, pini
në shpirt kam dashurinë
pa digjem për njerëzinë
lemëni të përvëlohem,
nukë dua më të ftohem
dua ta djek trupn' e kretë
për dashurine evërtetë. 😀
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
@Nicktjeter
kur me deshe thash te dua
ti je gjithcka per mua
pse me thua pse me thua
pse me erdhe si i paftuar
kur te kaca ti me kace
hengrem mish dhe pallaqe
a me the qafsha boten
hajde ktu ta befsha gropen
i lemerisur i rraskapitur
i tronditur i drobitur
pasha zotin mu me kalle
cka me bere mua valle?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top