• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ne kerkim te @Legally_Sweet ,e hapim listen me vule :p . Ankesat mund ti beni te @MrCool (metafraze) dhe te @Moonlight (trofazen) 😂 . Hmmm hnmm po filojme.

1. @Soulmind & @Imp4cT
2. @NGU & @Frank
3. @Hilarious & @C3nI
4. @Vie & @SaD
5. @NeVertiti & @Bledi_Shady
6. @Lauri & @elle
7. @Legally_Sweet & @Barnaba
8. @Xhelozi & @dhe patatet ( upss me falni u ngatrova) @Xhelozi & @Hera
9. @Desa & @Tiku
10. @WxP @Ivy
11. @Dorina & @Milanisti
12. @MaYaDa & @Empire
13. @Darius & @Daisy
14. @Arfenilla & @Element
15. @DeliriumMind & @kitrra 123
....
P.s ankesat te metafrazen dhe trofazen :p
😂😂
Ky nuk me ka shum qejf moj e poshter! Mir mir 😛
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
@Vajza, shume faleminderit per partneren per kete jave.
Nuk besoj se ka vajze me te mire se @Daisy, ajo nuk eshte si vajzat e tjera, ajo eshte argetuese, me ate une ndihem plotesisht i lire, koha eshte më me vlere qe kemi, ndaj une jam i lumtur qe do jem ne krahet e saj.

Ajo eshte speciale, prandaj na bashkove.

Faleminderit
apapapa na e bere mishin puckurriza puckurriza lol
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Danimarkë
Ne kerkim te @Legally_Sweet ,e hapim listen me vule :p . Ankesat mund ti beni te @MrCool (metafraze) dhe te @Moonlight (trofazen) 😂 . Hmmm hnmm po filojme.

1. @Soulmind & @Imp4cT
2. @NGU & @Frank
3. @Hilarious & @C3nI
4. @Vie & @SaD
5. @NeVertiti & @Bledi_Shady
6. @Lauri & @elle
7. @Legally_Sweet & @Barnaba
8. @Xhelozi & @dhe patatet ( upss me falni u ngatrova) @Xhelozi & @Hera
9. @Desa & @Tiku
10. @WxP @Ivy
11. @Dorina & @Milanisti
12. @MaYaDa & @Empire
13. @Darius & @Daisy
14. @Arfenilla & @Element
15. @DeliriumMind & @kitrra 123
....
P.s ankesat te metafrazen dhe trofazen :p
😂😂
@Vajza , unë dhe @Tiku jemi Soulmates 😁dhe nuk na prek kund sa herë na çiftëzon e na ndan 😂

o mos më çiftëzo më se u mbyta me shkurorëzime. Nuk i numëroj dot 😂😂
 

Ketrush

Anëtar i ri
Lesh lesh ose gjelle me presh .:p

Lista duhet te jesh plot dashni jo me sherr si i ben Ti .:p

Ja lista per kte jave .

@NGU @Lauri
@Daisy @L0v3rM4n
@NeVertiti @Element
@elle @Frank
@MaYaDa @Imp4cT
@Ridexxx @Ivy
@Legally_Sweet @Loverboy
@Hope @Monsieur_Nobody
@LeVoyageur @Desa
@Moonlight @MrCool
@Nicktjeter @Bledi_Shady
@Hilarious @Ketrush (vetem kshu sma dredh .:p )
@Aroma-Ime @JordanBelfort11
@Vajza @Tiku
@Arfenilla @ZHIGO

Dhe cifti qe me motivoi:
@Alesia @Gh0st :p

Kalofshit bukur. Cifti qe do ket me shume dashuri do ket dhurate nje udhetim ktu ku jetoj un .
Pacim lexohemi .:p
☘🐿😡😥😡😥😡😥🙏👌?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top