• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Nuk quhet kjo liste. Kte ruaje per javen qe vjen . Kot thartova trute un mbrem deri ne1 nates me bashku ata qe ishin rrezik ndarje ?
@SaD kush Eshte ? Thjesht kurioze se me vini me njerzit qe si njoh ?
Sidoqofte lista ime vlen deri te shtunen qe vjen . Qashtu kalamoni shpajft .😡
U pa puna beqar se kja @Vie nuk mdan ma 😂😂😂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Nuk quhet kjo liste. Kte ruaje per javen qe vjen . Kot thartova trute un mbrem deri ne1 nates me bashku ata qe ishin rrezik ndarje ?
@SaD kush Eshte ? Thjesht kurioze se me vini me njerzit qe si njoh ?
Sidoqofte lista ime vlen deri te shtunen qe vjen . Qashtu kalamoni shpajft .😡
hahahahahaa,a te vdes une o zottt.
Qashtu oj dashni. :)
se vajza smerr vesh ndryshe ahahhaha.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top