• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Daisy

Anëtar i Respektuar
Sot duhet te ishte dita e humorit seriozisht
Statuset full of shit
Njof disa qe their relationship eshte like war zone fight cheating and all that crap
Sot statuset thone ndryshe “I love u to the moon and back “
Me : “ hi bitch just calling you to remind you that I know you in real life, your Instagram posts aren’t fooling anyone” lol
 

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Sot duhet te ishte dita e humorit seriozisht
Statuset full of shit
Njof disa qe their relationship eshte like war zone fight cheating and all that crap
Sot statuset thone ndryshe “I love u to the moon and back “
Me : “ hi bitch just calling you to remind you that I know you in real life, your Instagram posts aren’t fooling anyone” lol
Sad but true lol
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Sot duhet te ishte dita e humorit seriozisht
Statuset full of shit
Njof disa qe their relationship eshte like war zone fight cheating and all that crap
Sot statuset thone ndryshe “I love u to the moon and back “
Me : “ hi bitch just calling you to remind you that I know you in real life, your Instagram posts aren’t fooling anyone” lol
Qesh mi
Se te shtohet jeta
😂😂😂 un sot per vete do shkoj te shof birds of prey
jaBFqWpbwuecVSHGdQ.gif
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top