• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet më të lumtura të Zodiakut

Hera

Antarë i Respektuar
Çiftet më të lumtura të Zodiakut
 1. Gaforrja + Akrepi
 2. Peshqit + Peshqit
 3. Dashi + Shigjetari
 4. Shigjetari + Peshqit
 5. Virgjëresha + Bricjapi
 6. Luani + Peshorja
 7. Demi + Gaforrja
 8. Bricjapi + Bricjapi
 9. Binjakët + Peshqit
 10. Shigjetari + Shigjetari
 11. Dashi + Binjakët
 12. Peshorja + Akrepi
 13. Demi + Peshqit
 14. Binjakët + Peshorja
 15. Dashi + Virgjëresha
 16. Akrepi + Bricjapi
 17. Demi + Bricjapi
 18. Peshorja + Peshqit
 19. Ujori + Ujori
 20. Akrepi + Peshqit
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Çiftet më të lumtura të Zodiakut
 1. Gaforrja + Akrepi
 2. Peshqit + Peshqit
 3. Dashi + Shigjetari
 4. Shigjetari + Peshqit
 5. Virgjëresha + Bricjapi
 6. Luani + Peshorja
 7. Demi + Gaforrja
 8. Bricjapi + Bricjapi
 9. Binjakët + Peshqit
 10. Shigjetari + Shigjetari
 11. Dashi + Binjakët
 12. Peshorja + Akrepi
 13. Demi + Peshqit
 14. Binjakët + Peshorja
 15. Dashi + Virgjëresha
 16. Akrepi + Bricjapi
 17. Demi + Bricjapi
 18. Peshorja + Peshqit
 19. Ujori + Ujori
 20. Akrepi + Peshqit
Prej hundesh po me del lumturia 🤪
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Çiftet më të lumtura të Zodiakut
 1. Gaforrja + Akrepi
 2. Peshqit + Peshqit
 3. Dashi + Shigjetari
 4. Shigjetari + Peshqit
 5. Virgjëresha + Bricjapi
 6. Luani + Peshorja
 7. Demi + Gaforrja
 8. Bricjapi + Bricjapi
 9. Binjakët + Peshqit
 10. Shigjetari + Shigjetari
 11. Dashi + Binjakët
 12. Peshorja + Akrepi
 13. Demi + Peshqit
 14. Binjakët + Peshorja
 15. Dashi + Virgjëresha
 16. Akrepi + Bricjapi
 17. Demi + Bricjapi
 18. Peshorja + Peshqit
 19. Ujori + Ujori
 20. Akrepi + Peshqit
Lol shumë byth lëviz ky demi 😜
 

Hera

Antarë i Respektuar
Qyqa une me akrepin dhe demin 😂😂😂😂😂

Me akrepin e dija po me demin snuk
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Çiftet më të lumtura të Zodiakut
 1. Gaforrja + Akrepi
 2. Peshqit + Peshqit
 3. Dashi + Shigjetari
 4. Shigjetari + Peshqit
 5. Virgjëresha + Bricjapi
 6. Luani + Peshorja
 7. Demi + Gaforrja
 8. Bricjapi + Bricjapi
 9. Binjakët + Peshqit
 10. Shigjetari + Shigjetari
 11. Dashi + Binjakët
 12. Peshorja + Akrepi
 13. Demi + Peshqit
 14. Binjakët + Peshorja
 15. Dashi + Virgjëresha
 16. Akrepi + Bricjapi
 17. Demi + Bricjapi
 18. Peshorja + Peshqit
 19. Ujori + Ujori
 20. Akrepi + Peshqit
Virtualisht apo realisht ?😆
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ti do me përshkru veten si çels tjetër apo si 😜😜😜

Kshu pra që hapet e myllet lol

Ose si çels hidrauliku po them mo mire 🤣

Une pyeta se sja Di nga hidrauliket fare 😂😂😂😂
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Si eshte çelesi anglez 🙃🙃🙃
Ben per cdo vidë
Celes-anglez.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Virgjereshat e paskan vu n'terezie veq me kafshe :p 🤪 bricjapi e dashi ;) kush eshte virgjeresh k'tej? 😊
 

Mennel

_/\__________________________.
Çiftet më të lumtura të Zodiakut
 1. Gaforrja + Akrepi
 2. Peshqit + Peshqit
 3. Dashi + Shigjetari
 4. Shigjetari + Peshqit
 5. Virgjëresha + Bricjapi
 6. Luani + Peshorja
 7. Demi + Gaforrja
 8. Bricjapi + Bricjapi
 9. Binjakët + Peshqit
 10. Shigjetari + Shigjetari
 11. Dashi + Binjakët
 12. Peshorja + Akrepi
 13. Demi + Peshqit
 14. Binjakët + Peshorja
 15. Dashi + Virgjëresha
 16. Akrepi + Bricjapi
 17. Demi + Bricjapi
 18. Peshorja + Peshqit
 19. Ujori + Ujori
 20. Akrepi + Peshqit
Mos jalla me 4 burra un, mdoli nami lool
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Un me peshoren kam shum probleme...
Ket ktu ne shtepi e shaj perdit
Imagjino me pas dhe burrin peshore 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Me ja fut vetes pau.
Ska alternativ?
 
Private conversations
Help Users
  Top