• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

BeniT

Donatorë
Vendndodhja
Ne Krahet e Shqipes
A keni bezdi qe per ndonje pyetje qe ju bejne te tjeret, qe nuk do te donin te jepni pergjigje,
Psh shume njerez kane bezdi ti pyesish, per moshen, per pagen, dmthn sa lek merr ne dite, apo shume pyetje, te tjera,
Dhe si do te pergjigjeshit atij personi qe ju ben pyetjen e padeshiruar.???
 

Elushe

Vogëlushe
Me bezdis shume pyetja "Nuk je e fejuar?" e bere nga gra moshatare me time me. Me nje buzeqeshje patjeter, ju them jo. Duke mos dashur te zgjatet muhabeti me tej sepse e di shume mire si vijon.

Nuk me pelqen gjithashtu kur me pyesin per pagen. Dhe pergjigja qe jap gjithmone eshte Bereqavers, mjaftueshem. Keshtu e me mire :D
 

sensuu

sweet
varet nga momenti
me shume me bezdis pyetja......he mi,u kenaqe.?........e kam inat se ma ben shpesh i njejti person........gjasme ajo
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
in my world
A keni bezdi qe per ndonje pyetje qe ju bejne te tjeret, qe nuk do te donin te jepni pergjigje,
Psh shume njerez kane bezdi ti pyesish, per moshen, per pagen, dmthn sa lek merr ne dite, apo shume pyetje, te tjera,
Dhe si do te pergjigjeshit atij personi qe ju ben pyetjen e padeshiruar.???

Nje radhe me pyeti nje taksist e kujt je :eek:hh:

Ca te duhet ty i thashe ???

Ai vazhdonte me pyetje dhe une i thashe e di si eshte puna qendro ketu se do zbres ,merr dhe leket ......
Ah po,kusurin mbaje qe te mos pyesesh ca si shume radhes tjeter LOL,ishte nje pyetje bezdisshme vertet,me acaron dhe pyetja a ke te dashur???:eek:hh:
 

Lela_Dr

Donatorë
Me bezdisin shume pyetje ne fakt. Disa jane keto???

Pse s'je fejuar akoma???
Pse punon kaq shume?
Ku do i cosh gjithe ato leke qe fiton??
Pse s'me gjen dhe mua nje pune te mire? (a thua se mua ma gjeten te tjeret punen).
Sa vjece je?
e blla blla blla :blla::blla::blla::blla: qe skane mbarim.
 

albgrl

GIRLICIOUS
Me bezdis shume pyetja "Kur do kthehesh??" Ne pergjithesi, si duroj dot pyetjet kur me kerkon llogari dikush qe s'ka te drejte.
 

abstraction

Carpe Diem
Vendndodhja
Diku .
Dhe ne fakt po te kishe te dashur nuk do acaroheshe kaq
lol , dhe une se kuptoj pse duhet ti acaroj kjo pyetje . Thjesht a ke te dashur ? Yes or NO . Ajo eshte nje pyetje formale ,se fundja nuk te gjykon njeri qe pse nuk ke apo pse ke ? :kercim:

mua nuk me pelqen kur me bejne pyetje njerez qe nuk i njoh mire akoma. Disa jane shume kurioze dhe te cajne .... menderen . :blla:
 

eldi

trafikante
Vendndodhja
TIRANE
pyetja qe te acaron. SA LEK MERR TEK PUNA?..... ufffaaaaa dhe persona qe nuk i njoh fare, kur jam ne autobuz te linjes me pyeti njeri moj cupe nga te kemi ty me tha? po mire po ku punon ti?? dhe e kam tmerr kur me flas ne cel dhe cdo kush me pyet, he kush ishte????
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
in my world
Kur nuk ka drita ke puna dhe vjen ndonje klient,i them nuk ka drita ....
Ai /ajo pyet nuk ka fare ????
Si te ishte energjia kokrra dhe nuk ngel asnje kokerr....:haha:
 
Top