• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po kur te thone nuk kuptoj pse nuk fle ti?
Me thoni ju cfar ti pergj kesaj pyetje...
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Akoma me nje vajze ti? Uaaaa pse nuk bene dhe nje tjeter? Se gjynah ta lesh vajzen vetem..booohh keto lloj pyetjesh me acarojne...
Njerezit akoma se kuptojne qe vetem jane te gjithe..si ata qe jane 2 femije dhe ata qe jane 4..secili eshte vetem me familjen e tij...
Te vetmin njeri ne bote qe eshte me ty eshte nena..ndaj nese jam une...ajo nuk do te jete kurr vetem...
Une jam njeriu qe nuk do lejoj kurr qe ajo te jete vetem..
 
Top