• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

Marla

....
Pikerisht ketu dua te dal, per çfar pyesni?
kur gjerat duken qartazi?

dhe une jam pergjigj gjithmone me sinqeritet duke i then, sigurisht qe te du mi budalle
se kuptoj si te kalojne ne mendje kto pyetje lol
Une kam kohe qe besoj tek e vetmja dashuri reale ne bote. Ajo e femijes ndaj nenes ajo e nenes ndaj femijes dhe me e rendesishmja ajo dashuri me e madhja ne bote ndaj vetes. :D
 

ZHIGO

wish me well...
Eh kshu thon te gjith deri sa vjen ai momenti qe smbajm mend qe e kemi then. Jo se jam un mo i mençem por e tregon jeta. Thjesht çeshtje kohe, sa te lirohet ai ushkuri brekve :p

Une kam kohe qe besoj tek e vetmja dashuri reale ne bote. Ajo e femijes ndaj nenes ajo e nenes ndaj femijes dhe me e rendesishmja ajo dashuri me e madhja ne bote ndaj vetes. :D
 
Top