• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

eldi

trafikante
Vendndodhja
TIRANE
Kur nuk ka drita ke puna dhe vjen ndonje klient,i them nuk ka drita ....
Ai /ajo pyet nuk ka fare ????
Si te ishte energjia kokrra dhe nuk ngel asnje kokerr....:haha:
hahaahaha tamam dhe mua me kane ndodhur shum here e njejta gje, pastaj kane dhe nje gje te keqe qe vijne vetem tek zyra ime per te marre informacione , une sikur me qene police informacioni. me acarojn shum kur pyesin ku eshte kjo e ku eshte ajo zyre, uuuffaaaaaa:bum:bum
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Vendndodhja
gjithandej
Tani, pyetja qe me bezdis eshte "A me mire kendej apo andej?" Sidomos kur behet fjale per nje bisede kalimthi, une nuk mund te hy neper filozofira se nuk ka nje pergjigje te prere.

ps. pershendetje te gjitheve nga memedheu!
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Mosha
31
Vendndodhja
Cuneo Torino
Kure me pyte njeri Ku je Ku sje Me ke je Cfare po ben etj etj me acaron shum nervat se kur i them jam ne shtepi duke ber qorape leshe per djalin mos pyte mo :gjujpeshk::gjujpeshk:
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Ne njohje e siper, kur pyesin per dicka dhe une pergjigjem, pyesin pastaj me gjithe habi : "Pse mi sa vjec je ti?"

Sa te dua une jam, oj ky (ose kjo) LOL
 
Ne fakt ajo qe me bezdis me shume tek njerezit nuk eshte pyetje por eshte nje lloj fraze qe e thone e qe me cmendin fare - kur hy ne provime i jap ato dhe ne fund ca torollacka me thone '' ua ca fati ke ti mi - cdohere i kalon me lehtesi ato'' - nuk e din robt se sa mesimin e bej une per ato provime...me cmendin fare per Zotin.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
1.Mè mir ne Kosovè apo ne Itali..si nga kosovaret dhe nga Italianet...kjo me bezdis shum :grusht: :grusht:
2.kush ishte(me ke fole.pse fole)ne telefon ,ne msn etj etj
3.Kur nuk degjojn me vemndje dhe pastaj te kerkojn te perserisesh pyetjen apo fjalin :isterik: :isterik:


P.S nese eshte motra ime apo vllezrit e mij..qohem dhe iki nuk ua perseris..munges respekti :byca:
 
Top