• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
kur te thone keshtu duke te pare ne sy ..
sa e ke rrogen??
bllokohem gjithmone ... sdi tu pergj..
 

Passion

Antarë i Respektuar
Vdekje kisha kur dikur me thonin


Sa do rrish ??

---------------------

Si me te thene 9na ke zene vendin).
Hey taksirat!!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Vdekje kisha kur dikur me thonin


Sa do rrish ??

---------------------

Si me te thene 9na ke zene vendin).
Hey taksirat!!
edhe kjo hahahaha

po tjetra.. he kemi ndonje te re???
cte re thoni aman kur keni +/- nje vit qe sju shoh....
made in apb eshte popull kurjoz!
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Ka shumë pyetje që më bezdisin. Je tu fol në telefon, a ne telefon po flet a? Je tu ra me fjet, a po flen a? Je tu dalë, a po del a? Rrëzohesh, a u rrëzove a? Ja nis me hangër, a po han a? Ja nis me lexu diçka, a po lexon a?
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Të gjitha pyetjet private janë të bezdisshme, po sidomos kur bëhen nga njerëz me të cilët ti nuk ke afrimitet apo dëshirë për t'u treguar.

Me sa kam vënë re, nga pervoja ime, ata që bejne pyetje te tilla jane vetëm njerez nga vende te pazhvilluara e me nje kulture ndryshe si Shqipëria, Turqia, Uzbekistani, Armenia, Iraku, Somalia etj, por edhe Greqia.

Gjithnjë sipas përvojës sime... edhe kur përballesh rruges me njerez nga vende të tilla, nuk shohin rrugen e tyre, po te shohin ngultas nga koka te kembet, me nje shikim kureshtar e si perbuzes, duke të acaruar.

E di që moralizuesit e mospergjithesimit mund të më kritikojne, por siç e thashë, këto janë nga përvoja.
 
Last edited:

Passion

Antarë i Respektuar
Të gjitha pyetjet private janë të bezdisshme, po sidomos kur bëhen nga njerëz me të cilët ti nuk ke afrimitet apo dëshirë për t'u treguar.

Me sa kam vënë re, nga pervoja ime, ata që bejne pyetje te tilla jane vetëm njerez nga vende te pazhvilluara e me nje kulture ndryshe si Shqipëria, Turqia, Uzbekistani, Armenia, Iraku, Somalia etj, por edhe Greqia.

Gjithnjë sipas përvojës sime... edhe kur përballesh rruges me njerez nga vende të tilla, nuk shohin rrugen e tyre, po te shohin ngultas nga koka te kembet, me nje shikim kureshtar e si perbuzes, duke të acaruar.

E di që moralizuesit e mospergjithesimit mund të më kritikojne, por siç e thashë, këto janë nga përvoja.
Ke qellu bindshem ne shenje. :)
 
Top