• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila pjesë e trupit të femrës “i ndez” meshkujt?

Lucifer

Antarë i Respektuar
Zotrinjt te paret 😂,se mua me merr te kuqen se jam e veshur me dinamit 😂😂....hajd dil me brek me piranja siç te thash 😝 burrat e mbajn fjalen
me ndez truri femeror me shume se cdo gje tjeter tek 1 femer.
kena 1 shprehje ne cunat por se permend dot ketu per respekt te femrave
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
me ndez truri femeror me shume se cdo gje tjeter tek 1 femer.
kena 1 shprehje ne cunat por se permend dot ketu per respekt te femrave
ok shume mire bën 😁
Tema: mendoj se çunat ndizen vetem nga permasat e femres
 
Top