• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cilat shenja të horoskopit nuk do ndryshojnë kurre

Hera

Antarë i Respektuar

Cilat shenja të horoskopit nuk do ndryshojnë kurre​Ka nga ata njerëz që do të vijnë gjithmonë përpara orarit të lënë dhe nga ata të tjerë që do të vonohen me orë të tëra
Kjo varet dhe nga astrologjia, të paktën sipas ekspertëve:


Dashi
Shenja me më pak durim nuk e toleron vonesën, madje as vonesën e vet nuk e duron dot. Ndonjëherë janë më të shpejtë se koha.


Demi
Shenja e Demit është gjithmonë vonë, ndaj i duhet përpjekje për t`u përmirësuar. Edhe nëse e kupton që është vonë për diku, nuk e prish terezinë, as magjinë e kafes që po pi.


Binjakët
Vrapon, vrapon, vrapon dhe është gjithmonë vonë. Arsyeja është se po bën shumë punë njëherësh.


Gaforrja
Gaforrja është një nga shenjat më të përpikta. Është gjithmonë i mirëorganizuar ky njeri. Nuk ia justifikon vetes asnjë vonesë dhe arrin ta programojë gjithçka.


Luani
E urren të presë, por të tjerët i lë ta presin.
 

Desa

Temet Nosce
Në çfar ujërash qenkan përhumbur peshqit! 🤣
Thash me vete si ti mbroj kësaj here 🤣
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Gaforrja është një nga shenjat më të përpikta. Është gjithmonë i mirëorganizuar ky njeri. Nuk ia justifikon vetes asnjë vonesë dhe arrin ta programojë gjithçka.
(Gaforret vijne 30 minuta para e ikin 30 minuta mbrapa :p:p.)
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

.......
Demi
Shenja e Demit është gjithmonë vonë, ndaj i duhet përpjekje për t`u përmirësuar. Edhe nëse e kupton që është vonë për diku, nuk e prish terezinë, as magjinë e kafes që po pi.

Edhe u jam lut,mos na dh.... numrat se jemi prezantuar si zonjeza gra😝🤣🤣
 

MaYaDa

Don’t touch!
Demi
Shenja e Demit është gjithmonë vonë, ndaj i duhet përpjekje për t`u përmirësuar. Edhe nëse e kupton që është vonë për diku, nuk e prish terezinë, as magjinë e kafes që po pi.

Edhe u jam lut,mos na dh.... numrat se jemi prezantuar si zonjeza gra😝🤣🤣
Na fulliqi😂😂😂😂


E vertet e hidhur :p
 
 • Haha
Reactions: Ivy
Private conversations
Help Users
  Top