• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cilet jane forumet me te mire te huaj,,,per informatike

Zengor

Antarë
doja te dija forumet me te mira te huaja kryesisht per informatike, ose dhe te pergjithshme ne anglisht apo dhe ne gjermanisht
 

Zengor

Antarë
Titulli: Cilet jane forumet me te mire te huaj,,,per informatike

Danke zviceran por do doja te dija ndoje sygjerim ku ndonje nga ju esht vet anetar dhe eshte i kenaqur,,,ne google mund te gjesh me mijra. gjithsesi rrofsh
 
Private conversations
Help Users
    Top