• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

cilin/cilen?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Drejt me thene,ngelet per tu pare akoma. ahahhahahahahah
 

Frank

The S of all F.
Kam nje deshire te madhe sa universi te njoh legjenden, nese ai nuk pranon vendin u’a liron Arditit dhe Passionit.
Zot ma ploteso kete deshire e mos me ler te vuaj ne pafundesi.
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Une e kuptova ke doni te keni te dashur mi ne kushte te tjera lool

Nese eshte kshu kuptimi temes ath e ndryshoj pergjigjen.... te gjith ato ata qe me duan dhe i dua lool
Ateher te gjitha bashk ju dua 😍
🤣
Ta mban? Mos u terhiq se tmyta dhe ty
Maximumi do te boj nje masazh nderkoh qe thurr fraz filozofie dhe teori te reja ahahahaa
 
Private conversations
Help Users
    Top