• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

cilin/cilen?

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Shpesh e kam pyetur veten nese vertete ato anetare ketu ne forum qe tregojne arrogance, ironi e mendjemadhesi nese vertete keshtu jane edhe ne jeten reale?

Personalisht do kisha deshire te takoja te gjithe ata anetare qe kam debatuar “ashper” per çeshtje te ndryshme dhe nuk kam aspak dyshim qe nuk jane kaq antipatike sa e tregojne veten ne forum 🙂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Shpesh e kam pyetur veten nese vertete ato anetare ketu ne forum qe tregojne arrogance, ironi e mendjemadhesi nese vertete keshtu jane edhe ne jeten reale?

Personalisht do kisha deshire te takoja te gjithe ata anetare qe kam debatuar “ashper” per çeshtje te ndryshme dhe nuk kam aspak dyshim qe nuk jane kaq antipatike sa e tregojne veten ne forum 🙂
Ne boten tjeter te tere kta?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sa teze e daja qe paskeni ju, do bekeni dasem te madhe.
Mos harroni ftesen! 😛
 

JordanBelfort11

I am watching you!
Teze do zgjidhja Nevin endrren dhe Ledian
XHaje Wxp Coolin drejtorin hajd mo dhe frankun gjys xhaje Lauri LB Darius
Halle Monin dhe Desen
Goze teze Senseo sensual rrelse DM NGU mayada
Cun teze Baboon Voy Bledi Delirium
Moter vella asnje
Nuse xhaje bebe
Cun halle impact
Moter me te njejtin baba Sheqeren dhe Nick
Vella me nene ndryshe lol @Tomka @Xhelozi
Burre asnji vallai
Te dashur ai ate kete dhe ate... @JordanBelfort11 ke noj mendje apo ti them Legjendes?

Se di ke harrova e me falni neseee por nje big happy family dmth qe do me canit koken si perfundim lol
Pyte iher @legjenda -en,nqs esht i zen e bojm dicka... 😂
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam 3 shoqe te cilat per mua e kane kalu virtualitetin ndonese nuk i kam takuar(kjo per fajin tim ne fakt) ndaj nuk kam kuriozitet pasi mendoj se i njoh sikur ti kem takuar.

Ama do doja shume te njihja Legallyn pertej social mediave 🤗
 

Delirium

No description ...
Kam 3 shoqe te cilat per mua e kane kalu virtualitetin ndonese nuk i kam takuar(kjo per fajin tim ne fakt) ndaj nuk kam kuriozitet pasi mendoj se i njoh sikur ti kem takuar.

Ama do doja shume te njihja Legallyn pertej social mediave 🤗
Une me legallyn 5km jemi larg , po erdhe nje rruge e dy pune 🤪
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une me legallyn 5km jemi larg , po erdhe nje rruge e dy pune 🤪
🤣
ou kaq afer? Nuk do me bie rruga andej, por behu me Legallyn e ecni ju te une pa u bere familjar si puna ime. 🤗

Ju premtoj qe do dal t'ju takoj o tek kulla Galates, o ne Taksim. 😁
 
Private conversations
Help Users
    Top