• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cilin hap keni arritur sot?

Desa

Temet Nosce
1602875638612.jpeg


Nëse nuk punoni për atë që dëshironi, nuk do ta keni kurrë. Nëse nuk pyet, përgjigjja është gjithmonë jo. Nëse nuk ecni përpara, ju jeni gjithmonë në të njëjtin vend. - Nora Roberts

Përparimi vështirë se vjen në një vijë të drejtë. Ndoshta ka raste kur dikush duhet të bëjë një hap prapa ose të marrë një rrugë tjetër, është në rregull. Vetëm sepse nuk mund t’i shihni rezultatet, nuk do të thotë që përpjekja shkoi huq. Ndonjëherë ajo gjëja më e vështirë për ndryshimin është të jesh i durueshëm.

Pa u përpjekur, pa hedhur atë hapin e parë, jeta është e mbushur me shumë ‘sikur’!

norhart.com


Pra, cilin hap keni arritur sot?

Diskutim të këndshëm.
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Ndoshta nje dit ...
Sot jam me posht se ckisha imagjinuar.
Cik e frenuar nga njerzit, cik problemet shendetsore, cik nga deshira ime per te menduar per te tjeret dhe vitet iken.

Shoh perpara ama
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
1.sot perfundova 1 pune grafike
2.mbylla 60% te nje artikulli
3. luajta nje kohe te mire me vajzen e vogel
4.dhe po perfundoj 1 redaktim te 1 rrefimi per 1 liber te nje mikeshe.

S'jam e kenaqur sepse pika 2 duhej mbylll e gjitha sot!

p.s nuk eci me hap te madh, sepse e kam ndare ne nentaska.
cdo dite kam 1 liste gjerash, nga 5-10 pika. varion nga dita. Ne fund te dites mbyll 80% te tyre :D
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Un kisha hedhur nje hap dhe e konsideroja si nje rrugetim i bukur....por kur ke pritshmeri e fillon e krijon plane......me ndalen me shume miresjellje mu aty.

Nuk di nse nje muze e njeshme do te beje magjine e duhur per te me bere te eci perseri mbi kalldremin e enderrimeve te mia.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Hap para ka kohe qe nuk bej...vetem mbrapa (indietro dmth)
te paskan marre m`sysh. shko shkruj tek noj hoxh. ahahahahahahahaha
ose shif noj filxhan kafje. :p
 

Desa

Temet Nosce
Sot jam te hapi mbase më i keq, që nuk është në figurën më lartë: do e bëj nesër.....
Jam në të njëjtin vend; sipas N. H.

Mbase kisha nevojë të ik nga axhenda e stërmbushur dhe kjo më fal një kënaqësi egoiste!
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Une jam gjithmon duke vrapuar ose sic thojne per mu me humor ti je gjithmon me drita ndez
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jam ne gjume akoma. Hap eshte edhe ky lool
 

Frank

The S of all F.
Ate jeshilin😁

Aty tek grafika mungon Edhe nje jeshil ne fund te shkalles se du me dal i xhiro poshte me pa si i kam hedh hapat per te shkruar nje autobiografi.🥳🥳🥳
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Asni hap sot skam bo, veq pushim
 

MrCool

Old School.
Hapin qe nuk eshte shkruajtur.

"HOW THE HELL DID I DO IT?"
 
Private conversations
Help Users
    Top