• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cilin hap keni arritur sot?

Hap quhet dhe ky
E vetmja lufte qe dua eshte ajo me embelsira...
Kush nuk e ka kuptuar, sme ka njohur kurre.


20201026_211707.jpg
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Rendesi ka qe cdo hap qe kam arrit e kam arrit me vullnet dhe kam ber te ndjehen krenare ata qe me kan ber koken dhe ky qe kam ndare jeten. :)

cdo qellim qe kam patur e kam arrit pra mund te them me plot gojen faleminderit Zot per forcen qe me ke dhen te vazhdoj perpara edhe pse si kushdo me shume sprova ama me koken lart .
 

Desa

Temet Nosce
Per cdo hap qe kam bere un falenderoj kembet e mia. Edhe sot bera nje hap me teper per te arritur drejt plakjes.
Dhe një arsye më shumë për të qenë falenderues, që përjetohet plakja.

Tema: i hodha dy hapa para, një pas. Progres edhe ky.
 

Endrra

VIP
Ne lidhje me veten apo Planet qe kam pas me 12 vjec .. asnje .
Do kisha qen astronaute apo broker ne wall Street.
Por realisht jam e realizuar me dy personalitete qe fal formimit qe kan me mbushin me krenari.. kenaqesi dhe qetesi shpirterore .
Tjera studime .. shkolla .. pune i bej qe te mos me flej truri .. nuk jane ndonje arritje per mua .
Quhet pune dhe e bej se dua nje jete cilesore !
Aa se si sja fal djallit shpirtin ne kete sens .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Hapin e pjekjes. :p
kungulli piqet,dardha piqet,kojshia digjet. ahahhahahaha
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Une jam gjithmon duke vrapuar ose sic thojne per mu me humor ti je gjithmon me drita ndez
Nrroje milin e krahut djatht se ta djeg 😁

Edhe pse robi ka gjithmone me realizu dicka un flm Zotit qe mka ndihmu me arrit ato që kam pase qellim tash edhe kto mangsit e vogla do i arrijm inshAllah.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Nrroje milin e krahut djatht se ta djeg 😁

Edhe pse robi ka gjithmone me realizu dicka un flm Zotit qe mka ndihmu me arrit ato që kam pase qellim tash edhe kto mangsit e vogla do i arrijm inshAllah.
Gezohem per ty naq. Vec mbare ta bafte zoti. Pertej shakave me vertet jam tip qe nuk terhiqem kollaj ne ate qe dua te realizoj. Sa ja kam arrit them flm zot 🤲
 
Kam bo aq hapa me largu robt nga vetja, sa qe me vijn akoma mesazhe: neser ti une dhe baby bashk per sushi ne drek
🤣
Sme merr mo njeri serjozisht
 
Private conversations
Help Users
    Top