• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Veten
Sepse shkruaj shum bullshit
Me censuroni si dikur ju lutem 🙏
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
amin qe ekziston butoni Ignore dhe plaseni , sa lodhni koken me pacavure
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kurre se mesova arsyen e difektit teknik,se si kete teme qe kisha hapur une si ide , ahahahhaha e si teme,me iku autorsia. ahahahah
Sa per dislaiktimmm....skam dike qe do dislaiktoja no. :p
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :p

Tgjithve pa perjashtim
Si tme kapi

I urrej dhe i dua tgjith njesoj lol
20/05/20
E riperseris 😆

Vetem qe urrejtja dhe dashuria jan shtu ne menyre esponenciale 🤣
 
Top