• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

xhebrail1

INTERIST
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

shikojme ato pjeset terheqese dihet se mos te filloj te numeroj ndonjeren se do me padisin pastaj
 

Jetmira

..........
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Eh meshkujt tshofin nga koka tek kembet e nese stpelqejn rrudhin turinjt ose hapin syt sa majtas sa djathtas
 

dangerous

Anëtar
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Kam degjuar se shikojnè si èshtè lyer shtepia , shkallat , ballkonin e per rreth e rrotull oborrin.

Po pse nuk mundoheni te hidhni njè sy nè brendesi se ka mè rèndesi besoj .
 
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Une per vete i shikoj b................
..allin :p
 

Delirium

Timeline...
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Me thene te drejten une shoh buzet ..syte..floket ...te pasmet dhe me kryesorin gjoksin :)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Veshjen , qendrimin , si flete , çfarë flet , bukurine , mendimet mbi fene , jeten , profesionin , faniljen etj .
 
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Veshjen , qendrimin , si flete , çfarë flet , bukurine , mendimet mbi fene , jeten , profesionin , faniljen etj .
Te gjitha keto ne një takim?
I paske takimet te gjata shume ti ceno :p
Mjafton njera prej tyre qe the ti (mendimet) e te siguroj qe ndonjehere nuk mjafton një jete e jo me një takim :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Mendoj qe para se te dalin ne një takim,kan vene re ndonje copez mendimi,sjellje fleksibiliteti pozitiv tek ajo femer.
Se po qe vetem per pelqim pjesesh,me mire mos me dale fare.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Te gjitha keto ne një takim?
I paske takimet te gjata shume ti ceno :p
Mjafton njera prej tyre qe the ti (mendimet) e te siguroj qe ndonjehere nuk mjafton një jete e jo me një takim :)
Krejt varet çfarë kuptojme me "takimin" dhe ne cilat koncepte i jepet pergjigje .
Per mua prej parfumit e deri te takat e femres , do te kishin rendesi te konceptoj takimin e pare !
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Rrofshin cicat!
Rrofshin cicat!
epo tani , po te doje tjetra te parkoj ballkonin per te treguar se është "marke" ,ça do bej mashkulli shkret?! do filloj do analizoj marken ,,,

me fal doja te thoja ballkonin, se marken e ka analizur per 7 sekonda.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Me pak fjale mashkulli mundohet te bej një radioskopi sa me te mire. lol. Si dhe femrat pa diskutim.
Njesoj mo, nga 2013.
Te veshtrojn me imtesi nga koka tek kembet!
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Titulli: اka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Un aromen nuhas me t'paren :D pastaj edhe gjestet ;) mnyra si leviz si shikon gjitha kto(imsit) gjerat e vogla qe do me benin kurioz ta ftoja prap per kafe :p
Eh mar quk tka lan huna e je qerru si don me i dallu tash 😂😂😂😂
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Karakterin temperamentin dhe kulturen e pergjithshme...:p
(Kete do deshin te lexonin vajza)

ne realitet:

Cicat, shalet dhe bythet.. lol lol 😂
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Karakterin temperamentin dhe kulturen e pergjithshme...:p
(Kete do deshin te lexonin vajza)

ne realitet:

Cicat, shalet dhe bythet.. lol lol 😂
Lalke bre
cickat dhe Shalkat dhe bythkat Vijne pasi shijohen Buzkat

Me radhe gjerat
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Lalke bre
cickat dhe Shalkat dhe bythkat Vijne pasi shijohen Buzkat

Me radhe gjerat
Na dhemb qafa aq lart, por buzet e surratin e shohim para takimit bre lalke... se nuk dalim pa pare foton..😛😛🙃🙃🤣
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Smerem me foto fare une
e vetmja foto qe shof është
kur e shof foton e saj mbi prehrin tim
snuk hic knej nga virtualiteti

degjoje kte kengen te pershendes

sa i madh teksti
ulemi kqyrim stupcat
e kur don me ik ne shpi smunet i gjen as kpucat

 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@Desa A te pelqejne Stupcat ????
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ani del ndonji nate nga une ti kqyrim Stupcat

Ngoje :D 

lovely

Anëtar i ri
Femra kur është ne pritje ne një takim vleresohet sh nga mashkulli dhe pse duhet te jete e kunderta.
Gjithsesi ca tabù duhen thyer dhe prrshtatur’.
Aroma e kremit ne trup e fytyre me pak levizje dhe pak cikje ne tak te par ndjehen dhe pelqehen nga meshkujt.Menyra si kurohen Ne te veshur dhe menyren e te ushqyerit apo pirjes i le te magjepsur dhe si impostohen ato ...
Pagesa pastaj behet sebep me krrujt xhepat.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Une psh:
Me terheqin syte, duart, veshja, bukuria, thjeshtesia e mendimeve, qe do me vinte ne rehati pa pasur frike te flas edhe une thjeshte.
Sikurse sensi i humorit, njerezit qe dine te bejne shaka (pa e tepruar) jane njerez qe nuk te merziten kurre e madje te hyjne ne zemer pa e kuptuar.

Darius
 
Top